Porady

Jaki jest koszt remontu łazienki.

Remont łazienki: jak się pozbyć starej glazury i terakoty?


Glazurę można skuć używając młotka i stalowego przebijaka (mesla). Aby ułatwić sobie pracę, warto sięgnąć po młotowiertarkę pneumatyczną z funkcją kucia. Największy problem będzie stanowił gruz, który pozostanie po rozbiórce. Trzeba go zapakować w worki (najlepsze są ze sztucznej tkaniny, papierowe lub z grubej folii) i wywieźć na wysypisko. Mało kto ma do dyspozycji ciężarówkę, więc lepiej zamówić wywóz w firmie specjalizującej się w takich usługach. Podstawi ona na wskazane miejsce i o wskazanej porze ciężarówkę lub kontener na śmieci. Najlepiej zapłacić też za wyniesienie ciężkich worków. Ceny usługi są różne, więc warto przejrzeć ofertę, żeby nie przepłacić (na przykład w Warszawie za podstawienie na dobę kontenera na zmieszany gruz o pojemności 5-7 m3 zapłacimy od blisko 400 do nawet 800 zł).

Mapa strony:

  • Strona główa
  • O nas
  • Oferta
  • Porady
  • Kontakt

RECENT NEWS

Footer with solid color background and a contact form, Easily add subscribe and contact forms without any server-side integration.

Mobirise helps you cut down development time by providing you with a flexible website editor with a drag and drop interface.

Sukskrybuj

Połącz się z nami

© Copyright 2017 Mobirise - All Rights Reserved